Ledelse og administration

Britta Bak

Britta Bak

Direktør, FONDEN UNGES

E-mail: leder@unges.dk
Mobil: 2232 8082

Susanne Hansen

Susanne Hansen

Daglig leder, uddannelsescenter

E-mail: kontor@unges.dk
Mobil: 2225 2325

Gitte Petersen

Gitte Petersen

Bogholder

E-mail: gp@unges.dk
Mobil: 4432 6612

Sidsel Garp

Sidsel Garp

Assistent

E-mail: sg@unges.dk
Mobil: 6051 3294

Lasse Krügermeier

Lasse Krügermeier

IT og Scan How projektmedarbejder

E-mail: lasse@unges.dk
Mobil: 4041 7843

Undervisere

Pia Tranborg

Pia Tranborg

Underviser

E-mail: pt@unges.dk

Nursel Øzer

Nursel Øzer

Underviser

E-mail: nursel@unges.dk

Anne Mette Aagaard

Anne Mette Aagaard

Underviser

E-mail: am@unges.dk

Christian Fjorbak

Christian Fjorbak

Underviser

E-mail: cf@unges.dk

Dennis Christensen

Dennis Christensen

Underviser

E-mail: dc@unges.dk

Margit Mjelva

Margit Mjelva

Underviser

E-mail: margit@unges.dk

Esben Fælling

Esben Fælling

Underviser

E-mail: ef@unges.dk

Matias Faaborg

Matias Faaborg

Underviser og Scan How projektmedarbejder

E-mail: matias@unges.dk

Nicoline Wind-Jensen

Nicoline Wind-Jensen

Medhjælper

E-mail: nico@unges.dk

Troels Hjorth

Troels Hjorth

Medhjælper

E-mail: th@unges.dk

Allan Stahl

Allan Stahl

Medhjælper

E-mail: as@unges.dk

Gitte Pedersen

Gitte Pedersen

Medhjælper

E-mail: gittep@unges.dk

Iben Termansen

Iben Termansen

Underviser

E-mail: ibt@unges.dk

Erhvervsteam

Allan Bay

Allan Bay

Erhvervsteam

E-mail: allan@unges.dk

Gitte Henriksen

Gitte Henriksen

Erhvervsteam

E-mail: gh@unges.dk

KLAR TIL START

Lars Larsen

Lars Larsen

Vejleder, KLAR TIL START

E-mail: lars@unges.dk

Lotte Jeppesen

Lotte Jeppesen

Vejleder, KLAR TIL START

E-mail: lotte@unges.dk

Maj-Britt Lassen

Maj-Britt Lassen

Vejleder og projektmedarbejder, KLAR TIL START

E-mail: ml@unges.dk

Maria Tønnesen

Maria Tønnesen

Vejleder, KLAR TIL START

E-mail: mt@unges.dk

Katrine Birksø

Katrine Birksø

Vejleder, KLAR TIL START

E-mail: katrine@unges.dk

Mijamaya Sonne

Mijamaya Sonne

Vejleder, KLAR TIL START

E-mail: mm@unges.dk

Monika Parlar

Monika Parlar

Vejleder, KLAR TIL START

E-mail: mlp@unges.dk